Biz Kimiz?

Özfiliz olarak 1996 ile 2010 yılları arasında Karadeniz Bölgesi hariç olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde anahtar teslimi market kurduk. İlerleyen yıllarda kendi binamızı mağaza haline getirerek, daha önce gerçekleştirdiğimiz işlerimizden elde ettiğimiz tecrübeleri sunmaya başladık. Günümüzde, Gıda Çarşısı’nda bulunan mağazamız ve internet sitemizde perakende mağazacılık sektörünün ihtiyaç duyduğu ekipmanları müşterilerimize temin ediyoruz.

26 yıldır tecrübeli kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve verimli çözümler sunarak, süpermarket, şarküteri, kasap, kuruyemiş, aktar, unlu mamül, pastane, tekel market, eczane, yapı market, oto yedek parça gibi perakende satış yapan her sektörün ekipmanlarını ve ihtiyaçlarını biz karşılamaktayız. Yani Özfiliz olarak “Marketlerin marketi” konumuna gelmiş durumdayız. Satmış olduğumuz malzemeler özel üretim ve başka yerde bulunmadığı için otel, restoran, kafe, bar, lokanta gibi pek çok işletme ekipman alımını bizden sağlamakta. Özfiliz olarak, bu işi Türkiye’de sektör haline getiren birkaç öncü firmadan biriyiz.

Müşterilerimize sorunsuz hizmet ve ürün tedariği sunmayı kendimize amaç edinip her geçen gün daha da büyüyerek sektörün aranan firması olmaktayız. Toptan ve Perakende Mağazaları`na çözümler üreten, ilk girişimin sembolü haline gelen Özfiliz; yolculuğuna 1990 yılında Barkod Sistemleriyle başlamıştır. Dünya trendlerini yakından takip ederek, güncel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Yazarkasadan Yazarkasa Altlığına, Raf Sistemlerinden Market Arabasına, Etiketten Etiketliğe, Barkod Okuyucudan Barkod Yazıcısına, Teraziden Basküle kadar çok çeşitli ürün kategorisi ile 20 yıldır sektörüne öncülük etmektedir.
TSE kalite belgeli teknik servisi ile Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve sorunlarına en hızlı ve ekonomik çözümleri üretmektedir. Tek çatı altında toplanan hizmet birimlerimiz ile müşterilerimize koordinasyon sorunu yaşatmadan hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

İzmir’de bulunan merkezimizde, ürünlerimizi inceleyebilir, Uzman Ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Meet Our Team

David

Fashion Design

Anna

Fashion Design

Bruno

Fashion Design

Maria

Fashion Design